Dołącz do naszego zespołu

Sprzedawca

Wrocław, Obornicka 72

Chcesz pracować w sklepie ALDI? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj. Nasz proces rekrutacyjny składa się z:

  • rozmowy rekrutacyjnej,
  • decyzji o zatrudnieniu.
Ważne jeszcze 11 dni

Twoje zadania

  • Obsługa klienta.
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie).
  • Obsługa kasy fiskalnej.

Nasze oczekiwania

  • Pozytywne nastawienie.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.

Oferujemy

Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie na życie
Bony żywieniowe o wartości do 2160 zł rocznie
Pakiet sportowy
Przyjazna atmosfera pracy
Możliwość rozwoju
Spotkania integracyjne

Poleć idealnego kandydata

Ładowanie
Dane kandydata
Twoje dane

* - pola obowiązkowe

Dziękujemy
za Rekomendację!

Niezbędnik nowego pracownika

Przygotuj się do rozpoczęcia nowej pracy. Aby ułatwić Ci to zadanie, stworzyliśmy dla Ciebie niezbędnik pracownika, w którym określamy, jakie dokumenty i badania są wymagane w momencie dołączania do naszego zespołu.

Badania

Wykonaj niezbędne badania potwierdzające zdolność do pracy. Skierowanie na nie otrzymasz od Kierownika Rejonu Sprzedaży (KRS) lub Kierownika Sklepu (KS), do których zespołu dołączasz. Po ich wykonaniu, otrzymasz orzeczenie lekarskie i zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oba dokumenty są niezbędne do rozpoczęcia pracy. Przynieś je, zanim podpiszesz umowę o pracę.

Dokumenty

Wypełnij dokumenty niezbędne do zatrudnienia. Otrzymasz je od Kierownika Rejonu Sprzedaży (KRS) lub Kierownika Sklepu (KS). To na ich podstawie przygotowana zostanie dla Ciebie umowa o pracę.

Umowa

Umowę podpisze z Tobą osobiście Kierownik Rejonu Sprzedaży (KRS) przed rozpoczęciem pracy.

Świadectwa pracy i dyplomy

Skompletuj świadectwa pracy oraz dyplomy ukończonych szkół średniej/wyższej i przekaż je Kierownikowi Rejonu Sprzedaży (KRS) lub Kierownikowi Sklepu (KS) razem z pakietem dokumentów.

BHP

Szkolenie BHP odbędzie się w pierwszym dniu pracy. O miejscu i godzinie szkolenia poinformuje Cię Kierownik Rejonu Sprzedaży (KRS) lub Kierownik Sklepu (KS).

Powodzenia!