Dołącz do naszego zespołu

Menadżer ds. Controllingu

Katowice, Murckowska 16

Chcesz pracować w ALDI? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj. Nasz proces rekrutacyjny składa się z:

  • rozmowy rekrutacyjnej etap I,
  • rozmowy rekrutacyjnej etap II,
  • decyzji o zatrudnieniu.
Ważne jeszcze 18 dni
Przyjazna rekrutacja

Twoje zadania

  • Wdrażanie narzędzi controllingowych zorientowanych na wzrost obrotu, poprawę marży i redukcję kosztów.
  • Przygotowanie rocznego budżetu, forecastów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu.
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz rekomendowanie optymalnych rozwiązań.
  • Analizowanie rentowności według produktów, grup towarowych, sklepów i innych składowych wyników.
  • Usprawnianie procesów związanych z controllingiem operacyjnym (zakupy/sprzedaż) i raportowaniem.
  • Obsługa hurtowni danych Microsoft Azure i modelu danych w Power BI.
  • Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych z zakresu SAP i innych.

Nasze oczekiwania

  • 3-letnie doświadczenie w obszarze controllingu, rachunkowości, finansów i/lub audytu.
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów i wdrażaniu narzędzi controllingowych.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel .
  • Podstawowa znajomość Power BI / Power Pivot (język DAX), Power Query, VBA i/lub Oracle SQL.
  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne.
  • Samodzielność w działaniu, proaktywne podejście.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony
Brak okresu próbnego
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie na życie
Pakiet sportowy
Zajęcia językowe
Telefon służbowy
Kompleksowe wdrożenie do pracy
Praca w doświadczonym zespole
Różnorodność zadań
Zadaniowy czas pracy

Poleć idealnego kandydata

Ładowanie
Dane kandydata
Twoje dane

* - pola obowiązkowe

Dziękujemy
za Rekomendację!

Niezbędnik nowego pracownika

Przygotuj się do rozpoczęcia nowej pracy. Aby ułatwić Ci to zadanie, stworzyliśmy dla Ciebie niezbędnik pracownika, w którym określamy, jakie dokumenty i badania są wymagane w momencie dołączania do naszego zespołu.

Badania

Wykonaj niezbędne badania potwierdzające zdolność do pracy. Skierowanie na nie otrzymasz od rekrutera. Po ich wykonaniu, otrzymasz orzeczenie lekarskie, które jest niezbędne do rozpoczęcia pracy. Przynieś je, zanim podpiszesz umowę o pracę.

Dokumenty

Wypełnij dokumenty niezbędne do zatrudnienia. Otrzymasz je od rekrutera.
To na ich podstawie przygotowana zostanie dla Ciebie umowa o pracę.

Umowa

Umowę podpisze z Tobą osobiście przyszły przełożony bądź rekruter przed rozpoczęciem pracy.

Świadectwa pracy i dyplomy

Skompletuj świadectwa pracy oraz dyplom ukończonej szkoły średniej/wyższej i przekaż je razem z pakietem dokumentów osobom z działu rekrutacji.

BHP

Szkolenie BHP odbędzie się w pierwszym dniu pracy. O miejscu i godzinie szkolenia poinformuje Cię dział rekrutacji.

Powodzenia!