Dołącz do naszego zespołu

Inspektor ds. BHP

Chorzów, Niedźwiedziniec 10

Chcesz pracować w ALDI? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj. Nasz proces rekrutacyjny składa się z:

  • rozmowy rekrutacyjnej etap I,
  • rozmowy rekrutacyjnej etap II
  • decyzji o zatrudnieniu.
Ważne jeszcze 23 dni

Twoje zadania

  • Systematyczne monitorowanie przestrzegania przepisów przez prowadzenie regularnych kontroli  w celu stwierdzenia naruszeń regulaminów i zagrożeń oraz zidentyfikowania potencjalnych usprawnień.
  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP, w szczególności mającej na celu eliminację wypadków i zagrożeń wypadkowych.
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa.
  • Inicjowanie i czynny udział w procesach identyfikacji zagrożeń oraz dokumentowanie oceny ryzyka zawodowego.
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych ogólnych.
  • Czynny udział w opracowywaniu dokumentacji wewnętrznej w zakresie BHP.
  • Wykonywanie innych zadań na polecenie przełożonego należących merytorycznie do zakresu obowiązków wynikających z potrzeb firmy.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Znajomość aktualnych przepisów dotyczących BHP oraz prawa pracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Samodzielność w działaniu i skrupulatność.
  • Komunikatywność.
  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość normy i umiejętność audytowania w zakresie OHSAS, ISO 14001.

Oferujemy

Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie na życie
Pakiet sportowy
Zajęcia językowe
Praca w doświadczonym zespole
Możliwość rozwoju
Kompleksowe wdrożenie do pracy

Poleć idealnego kandydata

Ładowanie
Dane kandydata
Twoje dane

* - pola obowiązkowe

Dziękujemy
za Rekomendację!

Niezbędnik nowego pracownika

Przygotuj się do rozpoczęcia nowej pracy. Aby ułatwić Ci to zadanie, stworzyliśmy dla Ciebie niezbędnik pracownika, w którym określamy, jakie dokumenty i badania są wymagane w momencie dołączania do naszego zespołu.

Badania

Wykonaj niezbędne badania potwierdzające zdolność do pracy. Skierowanie na nie otrzymasz od rekrutera. Po ich wykonaniu, otrzymasz orzeczenie lekarskie, które jest niezbędne do rozpoczęcia pracy. Przynieś je, zanim podpiszesz umowę o pracę.

Dokumenty

Wypełnij dokumenty niezbędne do zatrudnienia. Otrzymasz je od rekrutera.
To na ich podstawie przygotowana zostanie dla Ciebie umowa o pracę.

Umowa

Umowę podpisze z Tobą osobiście przyszły przełożony bądź rekruter przed rozpoczęciem pracy.

Świadectwa pracy i dyplomy

Skompletuj świadectwa pracy oraz dyplom ukończonej szkoły średniej/wyższej i przekaż je razem z pakietem dokumentów osobom z działu rekrutacji.

BHP

Szkolenie BHP odbędzie się w pierwszym dniu pracy. O miejscu i godzinie szkolenia poinformuje Cię dział rekrutacji.

Powodzenia!