Poznaj najlepszych biegaczy w ALDI

To był wymagający weekend dla wszystkich zaangażowanych w wirtualną edycję Poland Business Run. Wierzymy, że przełamaliście swoje bariery i pobiegliście życiówki! Dziękujemy za udział w tym charytatywnym biegu i dołożenie swojej cegiełki dla osób z niepełnosprawnościami układu ruchu. Każdy z uczestników jest cichym bohaterem beneficjentów Fundacji Poland Business Run!

A skoro już o bohaterach mowa, to w blasku i chwale należy ogłosić zwycięzców tegorocznej rywalizacji ALDI o tytuł Najlepszej Biegaczki, Najlepszego Biegacza oraz Najlepszej Drużyny. Nie trzymamy Was dłużej w niepewności!

Tytuł Najlepszej Biegaczki wędruje do Eweliny, Specjalistki ds. Employer Brandingu z czasem 00:18:01. Sławą Najlepszego Biegacza okrył się Dominik, Kierownik Działu Controllingu i Rachunkowości, który pokonał dystans w czasie 00:13:09. Statuetka dla Najlepszej Drużyny trafiła do ALDI+ Run Club z czasem 01:19:50, który pozwolił im na zajęcie 19. miejsca w ogólnej klasyfikacji. 

A tym, którzy wzięli sobie do serca słowa Dominika z wideo o przygotowaniach do Poland Business Run, życzymy mocnych treningów i silnych nóg w kolejnej edycji Poland Business Run. Macie 365 dni na treningi, aby w przyszłym roku szklana statuetka powędrowała na Wasze ręce!

Gratulujemy laureatom, to był solidny bieg!

Zobacz podobne

Elektrośmieci pod kontrolą

Nie wiesz co zrobić z popsutą suszarką czy zużytymi bateriami? Przyjdź do ALDI! We współpracy z Fundacją Odzyskaj Środowisko, MB Recykling oraz CCR postawiliśmy przed sklepami pierwsze pojemniki na elektrośmieci .

#DOCENIAMDZIĘKUJĘ - akcja dla cichych bohaterów

Dzięki Wam zebraliśmy 775 tys. zł. Kwota zebrana podczas akcji #DOCENIAMDZIĘKUJĘ została przekazana Fundacji Siepomaga i wesprze kilkanaście szpitali w walce z Covid-19. Kto dołożył swoją cegiełkę do tej charytatywnej skarbonki?

Małe i duże pomaganie

Co ma wspólnego robienie pompek i przysiadów z pracą w ALDI? Pomaga zebrać pieniądze na cele charytatywne, a w tym ALDI osiąga kolejne sukcesy! Jesteśmy dumni z działań naszych pracowników. Zobaczcie z jakim zaangażowaniem podjęli się udziału w akcji!

ALDI stawia na przyjazną rekrutację

Dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców, którzy dbają o komfort kandydatów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, udzielają szczerej informacji zwrotnej oraz są w stałym kontakcie podczas całego procesu rekrutacyjnego. Miło jest znaleźć się w zacnym gronie!

Wielka rozgrzewka Dominika

Wyścig Poland Business Run na stałe wpisał się w nasz eventowy harmonogram.Od kilku miesięcy nasi zawodnicy trenują, aby 6 września pobiec jak najszybciej. Jak przygotować się do biegu? O czym nie można zapomnieć podczas rozgrzewki – o tym opowie Dominik w naszym filmiku.

Konkurs dla biegaczy i kibiców

Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Poland Business Run 2020 przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych biegaczy i kibiców. Wysoko notowana będzie kreatywność, poczucie humoru i chęć współzawodnictwa. Pracownicy ALDI, gotowi do zabawy?

500 tys. zł zebranych w ramach akcji „Doceniam, dziękuję”

Pół miliona złotych – to kwota, jaka dzięki akcji ALDI „Doceniam, dziękuję” zasili konto Fundacji Siepomaga. Celem akcji było wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.

Bieganie skraca dystans

6 września po raz kolejny biegniemy razem

Kolejny raz pracownicy ALDI wezmą udział w Business Run Poland. Tegoroczna edycja różni się formą od tych z lat ubiegłych, nie zmienia to faktu, że jesteśmy gotowi wesprzeć tą szczytną inicjatywę. 

 

ALDI to My - biuletyn wszystkich pracowników

Kulisy powstawania naszego wewnętrznego biuletynu zdradzają koleżanki z Działu Komunikacji i PR

Pierwszy biuletyn „ALDI to My" wydany został z okazji 10. rocznicy ALDI w Polsce. Czekając na kolejny – 6. numer, warto przypomnieć sobie, jakie były początki naszego biuletynu i co należy zrobić, aby znaleźć się na jego łamach.