Poznaj najlepszych biegaczy w ALDI

To był wymagający weekend dla wszystkich zaangażowanych w wirtualną edycję Poland Business Run. Wierzymy, że przełamaliście swoje bariery i pobiegliście życiówki! Dziękujemy za udział w tym charytatywnym biegu i dołożenie swojej cegiełki dla osób z niepełnosprawnościami układu ruchu. Każdy z uczestników jest cichym bohaterem beneficjentów Fundacji Poland Business Run!

A skoro już o bohaterach mowa, to w blasku i chwale należy ogłosić zwycięzców tegorocznej rywalizacji ALDI o tytuł Najlepszej Biegaczki, Najlepszego Biegacza oraz Najlepszej Drużyny. Nie trzymamy Was dłużej w niepewności!

Tytuł Najlepszej Biegaczki wędruje do Eweliny, Specjalistki ds. Employer Brandingu z czasem 00:18:01. Sławą Najlepszego Biegacza okrył się Dominik, Kierownik Działu Controllingu i Rachunkowości, który pokonał dystans w czasie 00:13:09. Statuetka dla Najlepszej Drużyny trafiła do ALDI+ Run Club z czasem 01:19:50, który pozwolił im na zajęcie 19. miejsca w ogólnej klasyfikacji. 

A tym, którzy wzięli sobie do serca słowa Dominika z wideo o przygotowaniach do Poland Business Run, życzymy mocnych treningów i silnych nóg w kolejnej edycji Poland Business Run. Macie 365 dni na treningi, aby w przyszłym roku szklana statuetka powędrowała na Wasze ręce!

Gratulujemy laureatom, to był solidny bieg!

Zobacz podobne

Mamy 5000 sklepów!

Już 21 kwietnia otwieramy 170 sklep ALDI w Polsce, a tymczasem liczba sklepów pod szyldem ALDI Nord sięgnęła 5 tysięcy! Który sklep okazał się szczęśliwcem?

Wielkanoc z #teamALDI

Wspólnych chwil spędzonych z rodziną, dobrze wypieczonego mazurka czy pięknie wykonanych pisanek? Czego chcemy Wam życzyć? Sprawdźcie sami!

Na co może liczyć #teamALDI?

W ALDI wciąż tworzymy kolejne miejsca pracy i staramy się odpowiadać na potrzeby naszych pracowników. Od marca z każdym nowym pracownikiem podpiszemy umowę z pominięciem okresu próbnego. Chcesz wiedzieć jakie zmiany jeszcze szykujemy? Sprawdź!

ALDI dołącza do akcji „Ciche Godziny”

Zakupy w ciszy i dedykowane kasy pierwszeństwa, to wyjście naprzeciw osobom ze spektrum autyzmu. Kiedy zrobicie u nas zakupy bez muzyki i komunikatów sklepowych? Sprawdźcie!

Idźmy w zielone! Dbajmy o naszą planetę.

Chcemy grać fair z planetą, dlatego deklarujemy obniżenie emisji gazów cieplarnianych do 2021 roku o 40% w stosunku do 2015 roku oraz zwiększenie pozyskiwania prądu z odnawialnych źródeł we wszystkich krajach, w których działamy! Chcecie wiedzieć więcej?

ALDI edukuje i zachęca do niemarnowania żywności

Dziewięć milionów ton – właśnie tyle żywności marnuje się rocznie w Polsce! Co zrobić z niedokończonym jabłkiem, jak wykorzystać obierki z ziemniaków albo jak dać drugie życie bułce? Nas też nurtują te pytania, dlatego postanowiliśmy się nad nimi pochylić i podzielić z Wami wnioskami! Zadziałajmy razem 😉

Nowe pakiety powitalne dla pracowników ALDI

Pierwszy dzień w nowej pracy, pamiętacie to uczucie? Chcemy, aby nowym pracownikom ALDI ten dzień kojarzył się z samymi przyjemnymi rzeczami. Pozytywnie nastawione osoby w zespole, jasno przedstawione obowiązki, no i upominek powitalny! To właśnie nasz sposób na pierwsze godziny w organizacji. Chcecie wiedzieć co przygotowaliśmy w pakiecie dla nowych pracowników? Sprawdźcie!

ALDI tworzy antysmogowy mural

Mural, który zmniejsza zanieczyszczenie powietrza, czy to realne? Z Klubem Gaja ponownie zabieramy się do pracy w walce o środowisko. Sadzimy drzewa, edukujemy się z tworzenia budek lęgowych dla zwierząt oraz nie osiadamy na laurach. Chcecie wiedzieć więcej?

Elektrośmieci pod kontrolą

Nie wiesz co zrobić z popsutą suszarką czy zużytymi bateriami? Przyjdź do ALDI! We współpracy z Fundacją Odzyskaj Środowisko, MB Recykling oraz CCR postawiliśmy przed sklepami pierwsze pojemniki na elektrośmieci .

#DOCENIAMDZIĘKUJĘ - akcja dla cichych bohaterów

Dzięki Wam zebraliśmy 775 tys. zł. Kwota zebrana podczas akcji #DOCENIAMDZIĘKUJĘ została przekazana Fundacji Siepomaga i wesprze kilkanaście szpitali w walce z Covid-19. Kto dołożył swoją cegiełkę do tej charytatywnej skarbonki?