Napędzają nas ludzie, po prostu.

Każdego dnia mamy wpływ na rozwój ALDI w Polsce i doświadczenia naszych klientów. To właśnie z myślą o nich, codziennie wykonujemy nasze obowiązki.  

ALDI to międzynarodowe przedsiębiorstwo, w którym poczujesz, że Twój wysiłek się opłaca. Przed Tobą wiele możliwości.

Sam/a wybierz, w którym obszarze chcesz się rozwijać:

Sklep

Praca w sklepie nie jest dla każdego, ale dzięki zgranemu i życzliwemu zespołowi, nasi pracownicy czują, że są we właściwym miejscu. Realizują różnorodne zadania z ludźmi, na których zawsze mogą liczyć. Serdeczni, uśmiechnięci i chętni do pomocy – w ALDI właśnie tacy jesteśmy.

Kierownicy sklepów mają poczucie odpowiedzialności za jego wyniki oraz zespół, które towarzyszy im na co dzień. Nie jest to łatwe, ale daje wiele satysfakcji. Analizując i planując zadania, jednocześnie budują przestrzeń, w której pracownicy budują relacje, tworząc najlepsze doświadczenia każdego dnia.

Magazyn

Wysiłek naszych pracowników się opłaca. To oni sprawiają, że towar trafia na czas do naszych sklepów. Tysiące palet opuszcza nasz magazyn każdego dnia. Rzetelność, uporządkowanie i sprawność to gwarancja naszego sukcesu. Praca w naszym magazynie to pewne miejsce zatrudnienia.

Biuro

ALDI to środowisko pracy, które zmienia się każdego dnia. Nasi specjaliści i menadżerowie samodzielnie realizują zadania, uczą się nowych rzeczy i zdobywają kolejne doświadczenia. To oni tworzą nową wizję handlu, poprzez wdrażanie nowych pomysłów i usprawnianie procesów.

Zespół zarządzający ma wpływ na kierunek działań, który obieramy. Jest inicjatorem zmian, tworząc nowe perspektywy. Codziennie kształtuje przyszłość, zmieniając siebie i innych. Dzięki jego przedsiębiorczości i skuteczności wspólnie kreujemy przyszłość branży retail.

Dołącz do #teamALDI i twórz z nami nową wizję handlu. Każdego dnia w ALDI napędzają nas: 

Pewność, czyli stabilność i poczucie bezpieczeństwa, które dają nam podstawę do działania. Jesteśmy częścią dużej grupy ALDI Nord. Funkcjonujemy na wielu rynkach i mamy bogatą tradycję. Dbamy o to, aby ludzie w ALDI czuli się pewnie i swobodnie.

Jakość, która wynika z naszej kultury i chęci dostarczania najlepszych doświadczeń. Chcemy, żeby tak jak klienci przychodzą do nas po swoje ulubione produkty, tak pracownicy przychodzili każdego dnia po najlepsze doświadczenia.

Życzliwość, po prostu lubimy ludzi. Naszych klientów, współpracowników i partnerów. Dbamy o dobre relacje. Wchodząc do ALDI – czy jako klient, czy jako pracownik możesz czuć się jak w domu – jesteśmy serdeczni, życzliwi, uśmiechnięci, chętni do pomocy i współpracy.

Jutro, bo mamy odważną wizję i wiemy jak krok po kroku ją zrealizować. Przed nami ambitne cele, które rozwiną nas jako firmę, jednak przede wszystkim rozwiną nas jako ludzi. Pracujemy z najlepszymi i rozwijamy ludzi, żeby stawali się najlepsi. 

ALDI się zmienia. Zmieniaj ALDI z nami!

Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do nas:

OFERTY PRACY

Zobacz podobne

Otwieramy 200. sklep!

Dzięki pracy i zaangażowaniu naszych pracowników mamy już 200 sklepów w Polsce!

Sprawdź, w jakiej lokalizacji otworzyliśmy się ostatnio! 

Best Quality Employer 2021

Best Quality Employer to wyróżnienie dla firm, które w swoich działaniach stawiają na wysokie standardy polityki zatrudnienia oraz rozwiązania dopasowane do potrzeb pracowników. W tym roku to ALDI zdobyło ten prestiżowy tytuł! 

 

ALDI na Poland Business Run 2021

5 września 44 drużyny reprezentujące ALDI pobiegły w tegorocznej edycji Poland Business Run. Kto był najszybszy? Kto poprawił swoje wyniki? Sprawdźcie!

ALDI na LinkedIn

Wystartowaliśmy z oficjalnym profilem na LinkedIn. Od 12 lipca wszyscy zainteresowani dołączeniem do ALDI, naszymi działaniami w obszarze CSR, czy eksperckimi treściami znajdą coś dla siebie. Zapraszamy!

7 lipca - Światowy Dzień Czekolady

W ALDI sprzedajemy 637 ton czekolady rocznie, stawiamy na Fairtrade i kakao ze zrównoważonych upraw.

Z ALDI segregowanie jest prostsze

Jeśli coś może wspomóc naszych klientów w dbaniu o planetę - jesteśmy na tak! Tym razem ułatwiamy segregowanie odpadów naszym klientom, dzięki specjalnym oznaczeniom na produktach marki wsłasnej.

Kwietne łąki wokół sklepów ALDI

Chabry, bławatki, rumianek pospolity, maki polne zamiast trawy? Prawie 500 m2 kwietnych łąk otacza nasze sklepy! Jak wykorzystujemy ten teren w trosce o pszczoły? Przeczytajcie!

Loteria dla klientów ALDI

Pod hasłem 1001 powodów, by wygrać rusza pierwsza w historii ALDI w Polsce loteria konsumencka. Wśród nagród znajdują się między innymi campervan Ford Nugget i roczne pensje w wysokości 60 tysięcy złotych. Jak je zdobyć?

Mamy 5000 sklepów!

Już 21 kwietnia otwieramy 170 sklep ALDI w Polsce, a tymczasem liczba sklepów pod szyldem ALDI Nord sięgnęła 5 tysięcy! Który sklep okazał się szczęśliwcem?