#DOCENIAMDZIĘKUJĘ - akcja dla cichych bohaterów

O akcji „Doceniam, dziękuję” wiecie z naszych sklepów, artykułów, a nawet z tej zakładki. Szeroko zakrojona pomocy nie udałaby się jednak, gdyby nie nasi pracownicy. To właśnie oni zachęcali klientów do zakupu naklejek-cegiełek na walkę z epidemią oraz dbali o komfort i bezpieczeństwo klientów w sklepach ALDI.

Konkurs "Doceniam, dziękuję" dla sklepów trwał od 12 maja do 10 czerwca. Zadaniem kasjerów było sprzedanie jak największej ilości naklejek, a wyniki sklepu były liczone w stosunku do liczby klientów.

Bezapelacyjnie najprężniej wspierali akcję klienci sklepu w Krapkowicach. Za tym wynikiem stoją krapkowiccy kasjerzy ALDI, którzy niestrudzenie proponowali klientom możliwość dołączenia do akcji. W czasie trwania konkursu sklep sprzedał 5 177 naklejek i obsłużył
21 529 klientów. Miasto zamieszkuje ok. 16 500 mieszkańców, więc w dużym uproszczeniu można powiedzieć, że prawie co trzeci mieszkaniec wsparł akcje dla cichych bohaterów!

Chcemy również pogratulować i podziękować pracownikom innych sklepów, którzy wykazali się nie lada determinacją w zachęcaniu klientów do wsparcia akcji. Za każdą zakupioną naklejkę w imieniu beneficjentów dziękujemy sklepom:

 • ALDI Warszawa (przy ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 11),
 • ALDI Wągrowiec (przy ul. Kcyńskiej 20A),
 • ALDI Rybnik (przy ul. 1 Maja 106),
 • ALDI Bytom (przy ul. Wrocławskiej 10A),
 • ALDI Radom (przy ul. 1905 roku 2),
 • ALDI Poznań (przy ul. Bobrzańskiej 11),
 • ALDI Cieszyn (przy ul. Wojciecha Korfantego 23),
 • ALDI Ząbkowice Śl. (przy ul. Wrocławskiej 2),
 • ALDI Pszczyna (przy ul. Broniewskiego 1),
 • ALDI Włocławek (przy ul. Kruszyńskiej 13a),
 • ALDI Tomaszów Mazowiecki (przy ul. Św. Antoniego 65/69),
 • ALDI Wrocław (przy ul. Powstańców Śląskich 82A),
 • ALDI Kraków (przy ul. Dąbrowskiej 25),
 • ALDI Żywiec (przy ul. Żeromskiego 4a).

Brawa należą się kasjerom i klientom, którzy w tej trudnej sytuacji postanowili dołożyć swoją cegiełkę!

Jak widać pracownicy ALDI nie tylko „pompują” w Gaszyn Challenge,  ale również świetnie wywiązują się z dodatkowych zadań, które są potrzebne społecznie! Co będzie następne? Może macie jakieś propozycje?

Zobacz podobne

Elektrośmieci pod kontrolą

Nie wiesz co zrobić z popsutą suszarką czy zużytymi bateriami? Przyjdź do ALDI! We współpracy z Fundacją Odzyskaj Środowisko, MB Recykling oraz CCR postawiliśmy przed sklepami pierwsze pojemniki na elektrośmieci .

Poznaj najlepszych biegaczy w ALDI

Wirtualna edycja Poland Business Run za nami! Aż 150 biegaczy z ALDI w niedzielę dotarło na metę. Wspólnie przebiegliśmy 600 km w szczytnym celu, a każdy z uczestników dołożył swoją cegiełkę na rzecz beneficjentów Fundacji. Chcecie dowiedzieć się kto stanął na podium?

Małe i duże pomaganie

Co ma wspólnego robienie pompek i przysiadów z pracą w ALDI? Pomaga zebrać pieniądze na cele charytatywne, a w tym ALDI osiąga kolejne sukcesy! Jesteśmy dumni z działań naszych pracowników. Zobaczcie z jakim zaangażowaniem podjęli się udziału w akcji!

ALDI stawia na przyjazną rekrutację

Dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców, którzy dbają o komfort kandydatów w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, udzielają szczerej informacji zwrotnej oraz są w stałym kontakcie podczas całego procesu rekrutacyjnego. Miło jest znaleźć się w zacnym gronie!

Wielka rozgrzewka Dominika

Wyścig Poland Business Run na stałe wpisał się w nasz eventowy harmonogram.Od kilku miesięcy nasi zawodnicy trenują, aby 6 września pobiec jak najszybciej. Jak przygotować się do biegu? O czym nie można zapomnieć podczas rozgrzewki – o tym opowie Dominik w naszym filmiku.

Konkurs dla biegaczy i kibiców

Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Poland Business Run 2020 przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych biegaczy i kibiców. Wysoko notowana będzie kreatywność, poczucie humoru i chęć współzawodnictwa. Pracownicy ALDI, gotowi do zabawy?

500 tys. zł zebranych w ramach akcji „Doceniam, dziękuję”

Pół miliona złotych – to kwota, jaka dzięki akcji ALDI „Doceniam, dziękuję” zasili konto Fundacji Siepomaga. Celem akcji było wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.

Bieganie skraca dystans

6 września po raz kolejny biegniemy razem

Kolejny raz pracownicy ALDI wezmą udział w Business Run Poland. Tegoroczna edycja różni się formą od tych z lat ubiegłych, nie zmienia to faktu, że jesteśmy gotowi wesprzeć tą szczytną inicjatywę. 

 

ALDI to My - biuletyn wszystkich pracowników

Kulisy powstawania naszego wewnętrznego biuletynu zdradzają koleżanki z Działu Komunikacji i PR

Pierwszy biuletyn „ALDI to My" wydany został z okazji 10. rocznicy ALDI w Polsce. Czekając na kolejny – 6. numer, warto przypomnieć sobie, jakie były początki naszego biuletynu i co należy zrobić, aby znaleźć się na jego łamach.