#DOCENIAMDZIĘKUJĘ - akcja dla cichych bohaterów

O akcji „Doceniam, dziękuję” wiecie z naszych sklepów, artykułów, a nawet z tej zakładki. Szeroko zakrojona pomocy nie udałaby się jednak, gdyby nie nasi pracownicy. To właśnie oni zachęcali klientów do zakupu naklejek-cegiełek na walkę z epidemią oraz dbali o komfort i bezpieczeństwo klientów w sklepach ALDI.

Konkurs "Doceniam, dziękuję" dla sklepów trwał od 12 maja do 10 czerwca. Zadaniem kasjerów było sprzedanie jak największej ilości naklejek, a wyniki sklepu były liczone w stosunku do liczby klientów.

Bezapelacyjnie najprężniej wspierali akcję klienci sklepu w Krapkowicach. Za tym wynikiem stoją krapkowiccy kasjerzy ALDI, którzy niestrudzenie proponowali klientom możliwość dołączenia do akcji. W czasie trwania konkursu sklep sprzedał 5 177 naklejek i obsłużył
21 529 klientów. Miasto zamieszkuje ok. 16 500 mieszkańców, więc w dużym uproszczeniu można powiedzieć, że prawie co trzeci mieszkaniec wsparł akcje dla cichych bohaterów!

Chcemy również pogratulować i podziękować pracownikom innych sklepów, którzy wykazali się nie lada determinacją w zachęcaniu klientów do wsparcia akcji. Za każdą zakupioną naklejkę w imieniu beneficjentów dziękujemy sklepom:

 • ALDI Warszawa (przy ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 11),
 • ALDI Wągrowiec (przy ul. Kcyńskiej 20A),
 • ALDI Rybnik (przy ul. 1 Maja 106),
 • ALDI Bytom (przy ul. Wrocławskiej 10A),
 • ALDI Radom (przy ul. 1905 roku 2),
 • ALDI Poznań (przy ul. Bobrzańskiej 11),
 • ALDI Cieszyn (przy ul. Wojciecha Korfantego 23),
 • ALDI Ząbkowice Śl. (przy ul. Wrocławskiej 2),
 • ALDI Pszczyna (przy ul. Broniewskiego 1),
 • ALDI Włocławek (przy ul. Kruszyńskiej 13a),
 • ALDI Tomaszów Mazowiecki (przy ul. Św. Antoniego 65/69),
 • ALDI Wrocław (przy ul. Powstańców Śląskich 82A),
 • ALDI Kraków (przy ul. Dąbrowskiej 25),
 • ALDI Żywiec (przy ul. Żeromskiego 4a).

Brawa należą się kasjerom i klientom, którzy w tej trudnej sytuacji postanowili dołożyć swoją cegiełkę!

Jak widać pracownicy ALDI nie tylko „pompują” w Gaszyn Challenge,  ale również świetnie wywiązują się z dodatkowych zadań, które są potrzebne społecznie! Co będzie następne? Może macie jakieś propozycje?

Zobacz podobne

Mamy 5000 sklepów!

Już 21 kwietnia otwieramy 170 sklep ALDI w Polsce, a tymczasem liczba sklepów pod szyldem ALDI Nord sięgnęła 5 tysięcy! Który sklep okazał się szczęśliwcem?

Wielkanoc z #teamALDI

Wspólnych chwil spędzonych z rodziną, dobrze wypieczonego mazurka czy pięknie wykonanych pisanek? Czego chcemy Wam życzyć? Sprawdźcie sami!

Na co może liczyć #teamALDI?

W ALDI wciąż tworzymy kolejne miejsca pracy i staramy się odpowiadać na potrzeby naszych pracowników. Od marca z każdym nowym pracownikiem podpiszemy umowę z pominięciem okresu próbnego. Chcesz wiedzieć jakie zmiany jeszcze szykujemy? Sprawdź!

ALDI dołącza do akcji „Ciche Godziny”

Zakupy w ciszy i dedykowane kasy pierwszeństwa, to wyjście naprzeciw osobom ze spektrum autyzmu. Kiedy zrobicie u nas zakupy bez muzyki i komunikatów sklepowych? Sprawdźcie!

Idźmy w zielone! Dbajmy o naszą planetę.

Chcemy grać fair z planetą, dlatego deklarujemy obniżenie emisji gazów cieplarnianych do 2021 roku o 40% w stosunku do 2015 roku oraz zwiększenie pozyskiwania prądu z odnawialnych źródeł we wszystkich krajach, w których działamy! Chcecie wiedzieć więcej?

ALDI edukuje i zachęca do niemarnowania żywności

Dziewięć milionów ton – właśnie tyle żywności marnuje się rocznie w Polsce! Co zrobić z niedokończonym jabłkiem, jak wykorzystać obierki z ziemniaków albo jak dać drugie życie bułce? Nas też nurtują te pytania, dlatego postanowiliśmy się nad nimi pochylić i podzielić z Wami wnioskami! Zadziałajmy razem 😉

Nowe pakiety powitalne dla pracowników ALDI

Pierwszy dzień w nowej pracy, pamiętacie to uczucie? Chcemy, aby nowym pracownikom ALDI ten dzień kojarzył się z samymi przyjemnymi rzeczami. Pozytywnie nastawione osoby w zespole, jasno przedstawione obowiązki, no i upominek powitalny! To właśnie nasz sposób na pierwsze godziny w organizacji. Chcecie wiedzieć co przygotowaliśmy w pakiecie dla nowych pracowników? Sprawdźcie!

ALDI tworzy antysmogowy mural

Mural, który zmniejsza zanieczyszczenie powietrza, czy to realne? Z Klubem Gaja ponownie zabieramy się do pracy w walce o środowisko. Sadzimy drzewa, edukujemy się z tworzenia budek lęgowych dla zwierząt oraz nie osiadamy na laurach. Chcecie wiedzieć więcej?

Elektrośmieci pod kontrolą

Nie wiesz co zrobić z popsutą suszarką czy zużytymi bateriami? Przyjdź do ALDI! We współpracy z Fundacją Odzyskaj Środowisko, MB Recykling oraz CCR postawiliśmy przed sklepami pierwsze pojemniki na elektrośmieci .