Bieganie skraca dystans

6 września po raz kolejny biegniemy razem

W tym roku w szranki staną 32 drużyny ALDI. Jesteśmy dumni, że tak wiele osób chce pobiec w szczytnym celu. Wpisowe każdej drużyny zostanie przeznaczone na pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu. W zeszłym roku pracodawcy wpłacili na konto fundacji 2 313 938 zł. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tej inicjatywy i doceniamy, że połowa tegorocznych drużyn ALDI, to weterani biegania i pomagania, którzy brali już udział w poprzednich edycjach. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Bieg 6 września będzie wyjątkowy, tym razem uczestnicy nie będą biec ani sztafetą, ani w konkretnym mieście. Dystans 4 km mogą pokonać w swoim ogródku, na leśnej ścieżce, miejskiej bieżni lub innym wybranym przez siebie miejscu. Wykonane zadanie zarejestrują w specjalnej aplikacji między 8:00 a 18:00 w dniu wydarzenia. Więcej informacji uczestnicy otrzymają od organizatora.

Mamy również niespodziankę, zarówno dla naszych biegaczy, jak i zagrzewających do walki kibiców. W sierpniu uruchomiony zostanie wewnętrzny konkurs dla naszych pracowników,
w którym poza doskonałą zabawą nie zabraknie też atrakcyjnych nagród. O szczegółach z pewnością napiszemy.

Tymczasem, wszystkim biegaczom życzymy udanych treningów.

 

Zobacz podobne

Konkurs dla biegaczy i kibiców

Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Poland Business Run 2020 przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych biegaczy i kibiców. Wysoko notowana będzie kreatywność, poczucie humoru i chęć współzawodnictwa. Pracownicy ALDI, gotowi do zabawy?

500 tys. zł zebranych w ramach akcji „Doceniam, dziękuję”

Pół miliona złotych – to kwota, jaka dzięki akcji ALDI „Doceniam, dziękuję” zasili konto Fundacji Siepomaga. Celem akcji było wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.

ALDI to My - biuletyn wszystkich pracowników

Kulisy powstawania naszego wewnętrznego biuletynu zdradzają koleżanki z Działu Komunikacji i PR

Pierwszy biuletyn „ALDI to My" wydany został z okazji 10. rocznicy ALDI w Polsce. Czekając na kolejny – 6. numer, warto przypomnieć sobie, jakie były początki naszego biuletynu i co należy zrobić, aby znaleźć się na jego łamach.

Chronimy klimat

Posadziliśmy niemal 6000 dzrzew na Śląsku! Dowiedz się, jak chronimy klimat i dlaczego zostaliśmy partnerem strategicznym Klubu Gaja.