Best Quality Employer 2021

Mamy to! Otrzymaliśmy tytuł Best Quality Employer 2021!

Best Quality Employer to program, którego celem jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami pracy wspierają pracowników, dbają o ich rozwój, zapewniają im stabilność zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy oraz wyróżniają się rzetelnością pod względem rozwiązań pracowniczych. W tym roku to właśnie ALDI miało przyjemność otrzymać ten prestiżowy tytuł! 

Jak mówi Anna Goleniowska, Dyrektor obszaru HR:

"Certyfikat jest potwierdzeniem tego, że ALDI jest angażującym miejscem pracy, a procesy HR-owe realizowane są na najwyższym poziomie. To wyróżnienie potwierdza, że kultura przedsiębiorczości budująca ALDI, pozwala również tworzyć przestrzeń do rozwoju każdego z nas. Zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ponad stuletniej tradycji, pozwala śmiało spoglądać w przyszłość."

Istotne dla nas jest docenienie przez Kapitułę Certyfikacji Krajowej rozbudowanego systemu szkoleń oraz zróżnicowanej oferty benefitów. Wyróżnienie jest więc najlepszym potwierdzeniem efektywności naszych działań ukierunkowanych na ludzi.

Jesteśmy dumni i bardzo dziękujemy za wyróżnienie!

Data publikacji: 22.09.2021

Zobacz podobne

Otwieramy 200. sklep!

Dzięki pracy i zaangażowaniu naszych pracowników mamy już 200 sklepów w Polsce!

Sprawdź, w jakiej lokalizacji otworzyliśmy się ostatnio! 

Napędzają nas ludzie, po prostu.

ALDI to międzynarodowe przedsiębiorstwo, w którym poczujesz, że Twój wysiłek się opłaca. Przed Tobą wiele możliwości.

Sam/a wybierz, w którym obszarze chcesz się rozwijać!

ALDI na Poland Business Run 2021

5 września 44 drużyny reprezentujące ALDI pobiegły w tegorocznej edycji Poland Business Run. Kto był najszybszy? Kto poprawił swoje wyniki? Sprawdźcie!

ALDI na LinkedIn

Wystartowaliśmy z oficjalnym profilem na LinkedIn. Od 12 lipca wszyscy zainteresowani dołączeniem do ALDI, naszymi działaniami w obszarze CSR, czy eksperckimi treściami znajdą coś dla siebie. Zapraszamy!

7 lipca - Światowy Dzień Czekolady

W ALDI sprzedajemy 637 ton czekolady rocznie, stawiamy na Fairtrade i kakao ze zrównoważonych upraw.

Z ALDI segregowanie jest prostsze

Jeśli coś może wspomóc naszych klientów w dbaniu o planetę - jesteśmy na tak! Tym razem ułatwiamy segregowanie odpadów naszym klientom, dzięki specjalnym oznaczeniom na produktach marki wsłasnej.

Kwietne łąki wokół sklepów ALDI

Chabry, bławatki, rumianek pospolity, maki polne zamiast trawy? Prawie 500 m2 kwietnych łąk otacza nasze sklepy! Jak wykorzystujemy ten teren w trosce o pszczoły? Przeczytajcie!

Loteria dla klientów ALDI

Pod hasłem 1001 powodów, by wygrać rusza pierwsza w historii ALDI w Polsce loteria konsumencka. Wśród nagród znajdują się między innymi campervan Ford Nugget i roczne pensje w wysokości 60 tysięcy złotych. Jak je zdobyć?

Mamy 5000 sklepów!

Już 21 kwietnia otwieramy 170 sklep ALDI w Polsce, a tymczasem liczba sklepów pod szyldem ALDI Nord sięgnęła 5 tysięcy! Który sklep okazał się szczęśliwcem?