ALDI na Poland Business Run 2021

Tegoroczny bieg Fundacja Poland Business Run już za nami! Jak podczas każdej edycji, cieszył się on ogromnym zainteresowaniem wśród naszego #teamALDI. Tym razem wystartowały w nim aż 44 drużyny, czyli łącznie 220 osób!

Postanowiliśmy wyróżnić naszych biegaczy i biegaczki, dziękując jednocześnie za udział w tej wspaniałej imprezie. Spośród wszystkich biorących udział w Poland Business Run 2021, wyłoniliśmy laureatów w naszych stałych kategoriach:

  • Najlepsza Drużyna, gdzie zwyciężyła drużyna ALDI+ Run Club, z łącznym czasem 01:19:26, który pozwolił jej zająć 25. miejsce drużynowe w klasyfikacji generalnej,
  • Najlepszy Biegacz, w której zwyciężył Sławek z drużyny ALDI+ Run Club, z czasem 00:14:23,
  • Najlepsza Biegaczka, w której zwyciężyła Anna z drużyny Spokojni i wolni, pokonując dystans w czasie 00:19:23.

W roku pracownicy zmierzyli się również w dwóch nowych kategoriach, w których: 

  • nagroda Przyspieszenie roku, za największy (wyrażony procentowo) progres w stosunku do wyniku zeszłorocznego, trafiła do rąk Anny z drużyny Sprinterki,
  • tytuł Wschodzącej Gwiazdy ALDI, dla najszybszego wśród biegaczy reprezentujących barwy ALDI po raz pierwszy, dostał się w ręce Grzegorza z drużyny Serwisanci z ALDI, który bieg ukończył z czasem 00:15:20.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy statuetki i bony prezentowe na zakupy sportowe.

Co więcej, w przygotowania do tegorocznej edycji Poland Business Run mogli zaangażować się nie tylko entuzjaści biegania, a wszyscy pracownicy ALDI!

W sierpniu zorganizowaliśmy konkurs wewnętrzny „Napędza mnie muzyka”, w którym pracownicy mogli zgłosić piosenkę, która dodaje energii do działania wraz z uzasadnieniem dlaczego.

Otrzymaliśmy wiele kreatywnych odpowiedzi oraz piosenek, które dodają energii przy pracy, myciu okien, a nawet pozytywnie nastrajają podczas rekrutacji do ALDI. Ze wszystkich odpowiedzi stworzyliśmy playlistę w serwisie Spotify, której możecie posłuchać tutaj.
Zadaniem playlisty było również dodanie energetycznego powera naszej reprezentacji podczas wrześniowego biegu.

Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom konkursu, jak i poszczególnych kategorii biegu oraz każdemu uczestnikowi, który biegnąc w Business Run wspierał cel charytatywny!

Zobacz podobne

Otwieramy 200. sklep!

Dzięki pracy i zaangażowaniu naszych pracowników mamy już 200 sklepów w Polsce!

Sprawdź, w jakiej lokalizacji otworzyliśmy się ostatnio! 

Napędzają nas ludzie, po prostu.

ALDI to międzynarodowe przedsiębiorstwo, w którym poczujesz, że Twój wysiłek się opłaca. Przed Tobą wiele możliwości.

Sam/a wybierz, w którym obszarze chcesz się rozwijać!

Best Quality Employer 2021

Best Quality Employer to wyróżnienie dla firm, które w swoich działaniach stawiają na wysokie standardy polityki zatrudnienia oraz rozwiązania dopasowane do potrzeb pracowników. W tym roku to ALDI zdobyło ten prestiżowy tytuł! 

 

ALDI na LinkedIn

Wystartowaliśmy z oficjalnym profilem na LinkedIn. Od 12 lipca wszyscy zainteresowani dołączeniem do ALDI, naszymi działaniami w obszarze CSR, czy eksperckimi treściami znajdą coś dla siebie. Zapraszamy!

7 lipca - Światowy Dzień Czekolady

W ALDI sprzedajemy 637 ton czekolady rocznie, stawiamy na Fairtrade i kakao ze zrównoważonych upraw.

Z ALDI segregowanie jest prostsze

Jeśli coś może wspomóc naszych klientów w dbaniu o planetę - jesteśmy na tak! Tym razem ułatwiamy segregowanie odpadów naszym klientom, dzięki specjalnym oznaczeniom na produktach marki wsłasnej.

Kwietne łąki wokół sklepów ALDI

Chabry, bławatki, rumianek pospolity, maki polne zamiast trawy? Prawie 500 m2 kwietnych łąk otacza nasze sklepy! Jak wykorzystujemy ten teren w trosce o pszczoły? Przeczytajcie!

Loteria dla klientów ALDI

Pod hasłem 1001 powodów, by wygrać rusza pierwsza w historii ALDI w Polsce loteria konsumencka. Wśród nagród znajdują się między innymi campervan Ford Nugget i roczne pensje w wysokości 60 tysięcy złotych. Jak je zdobyć?

Mamy 5000 sklepów!

Już 21 kwietnia otwieramy 170 sklep ALDI w Polsce, a tymczasem liczba sklepów pod szyldem ALDI Nord sięgnęła 5 tysięcy! Który sklep okazał się szczęśliwcem?