ALDI na LinkedIn

12 lipca to dzień, w którym rozpoczynamy naszą komunikację na LinkedIn. Co u nas znajdziecie? Stawiamy na merytoryczne treści, skierowane do zainteresowanych branżą retail. Chcemy przybliżyć wam jej specyfikę, opowiedzieć, jak wygląda dzień pracy w ALDI w zależności od obszaru, czy stanowiska. A jest co opowiadać!

Nie zabraknie też nowinek o naszych produktach, akcjach specjalnych, czy działaniach CSR. ALDI znane wam jest ze swojej dbałości o środowisko, zrównoważony rozwój, w tym aspekcie nie zwalniamy tempa i chętnie będziemy dostarczać wam nowych informacji o naszych aktywnościach.

Jako że LinkedIn pracą stoi, u nas także pojawią się najświeższe oferty. Poznacie warunki pracy w ALDI, to co możemy zaoferować członkom naszego zespołu. Chętnie też odpowiemy na wasze pytania.

To i wiele więcej znajdziecie na naszym profilu, który już dziś polecamy obserwować.

Data publikacji: 12.07.2021

Zobacz podobne

Best Quality Employer 2021

Wyróżenienie dla firmy, które w swoich działaniach stawiają na wysokie standardy polityki zatrudnienia oraz rozwiązania dopasowane do potrzeb pracowników? W tym roku to ALDI zdobyło tytuł Best Quality Employer!

 

7 lipca - Światowy Dzień Czekolady

W ALDI sprzedajemy 637 ton czekolady rocznie, stawiamy na Fairtrade i kakao ze zrównoważonych upraw.

Z ALDI segregowanie jest prostsze

Jeśli coś może wspomóc naszych klientów w dbaniu o planetę - jesteśmy na tak! Tym razem ułatwiamy segregowanie odpadów naszym klientom, dzięki specjalnym oznaczeniom na produktach marki wsłasnej.

Kwietne łąki wokół sklepów ALDI

Chabry, bławatki, rumianek pospolity, maki polne zamiast trawy? Prawie 500 m2 kwietnych łąk otacza nasze sklepy! Jak wykorzystujemy ten teren w trosce o pszczoły? Przeczytajcie!

Loteria dla klientów ALDI

Pod hasłem 1001 powodów, by wygrać rusza pierwsza w historii ALDI w Polsce loteria konsumencka. Wśród nagród znajdują się między innymi campervan Ford Nugget i roczne pensje w wysokości 60 tysięcy złotych. Jak je zdobyć?

Mamy 5000 sklepów!

Już 21 kwietnia otwieramy 170 sklep ALDI w Polsce, a tymczasem liczba sklepów pod szyldem ALDI Nord sięgnęła 5 tysięcy! Który sklep okazał się szczęśliwcem?

Wielkanoc z #teamALDI

Wspólnych chwil spędzonych z rodziną, dobrze wypieczonego mazurka czy pięknie wykonanych pisanek? Czego chcemy Wam życzyć? Sprawdźcie sami!

Na co może liczyć #teamALDI?

W ALDI wciąż tworzymy kolejne miejsca pracy i staramy się odpowiadać na potrzeby naszych pracowników. Od marca z każdym nowym pracownikiem podpiszemy umowę z pominięciem okresu próbnego. Chcesz wiedzieć jakie zmiany jeszcze szykujemy? Sprawdź!

ALDI dołącza do akcji „Ciche Godziny”

Zakupy w ciszy i dedykowane kasy pierwszeństwa, to wyjście naprzeciw osobom ze spektrum autyzmu. Kiedy zrobicie u nas zakupy bez muzyki i komunikatów sklepowych? Sprawdźcie!